Опис:
Мотокоса Grunhelm GR-31T (4-тактна) функціонує в основі чотиритактного мотора, що Горізд активно виконує проблеми кожного характеру. Презентована форма вважається однією з найстійкіших і найвірніших у власній групі. Потрібно виділити те, що безпосередньо мотор містить велике джерело діяльності в співвідношенні з власними двотактними аналогами. Крім того, я хочу зосередити Вашу цікавість у такому разі, те, що внаслідок відмітних рис діяльність найбільш мотора, а крім того, його додаткових концепцій, коса функціонує справно за межами зв'язку з обставин. Ми радимо для вас придбати висококласну бензотример Grunhelm GR-31T, кохана обладнана абсолютно всім важливим для високоякісної та надійної експлуатації за різних обставин. Внаслідок певного слухняного паливного насоса або ж праймеру, Вам можете стрімко організувати косу до запуску та перейти до роботи з нею. Кік потрібен для ручного підкачування пального в концепцію карбюратора, ця неабияк спрощує процедуру пуску, те, що особливо важливо вже після цього, як механізм тривалий період ніяк не застосовувався.
Тример бензиновий Grunhelm GR-31T (4-тактна) представлена форма ніяк не має потреби в копіткому підході до роботи, що дорівнює двотактні моделі. Улюблена містить величезне джерело діяльності та високоякісні комплектуючі, які гарантують міцну надійну працю приладу. Все без винятку те, що необхідно з юзера, у такий спосіб цей час від часу очищати спецфільтр, змінювати сяйва, покривати редукційне передавання. Відповідно до цього необхідно спостерігати через ступінь оливи в картері. Сучасний пристрій коси пояснює комфортну та елементарну працю з нею. Презентована форма обладнана стартером із концепцією «легкий запуск». Улюблена сприяє зменшенню тиску в циліндрі в період пуску, те, що дає можливість у чималому рівні полегшити безпосередньо запуск. Внаслідок такої концепції трос виходить плавно та легко, те, що дасть змогу стрімко почати роботу двигуна. Купити мотокоса Грунхельм GR-31T рентабельно, кохана обладнана комфортною контрольованою ручкою велосипедного вигляду. Улюблена дасть можливість гранично чітко контролювати процедуру діяльність із приладом. У ній сконцентровані головні зони керування, те, що створює саму придуральну ергономічну та комфортну в проєкті експлуатації. Важливою перевагою в роботі цієї мотокоси вважається її безпека та надійність. Внаслідок цілісного віконваного валу, діяльність із мотора в оснастку переходить без витримок. Безпосередньо вісь строга та зносостійка, наявність додаткових гумових прокладок сприяє зменшенню масового впливу в найбільш юзера, те, що зменшує стомлення і створює працю зручніше.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мотокоса |
| Стан | Новий |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Потужність двигуна | 3.7 к. с. |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Ширина скошування ножа | 254 мм |
| Ширина скошування ліски | 440 мм |
| Максимальна ширина скошування | 440 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Кількість обертів холостого ходу | 3600 об/хв |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 31 куб. см |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Об'єм паливного бака | 1.2 л |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Споживана потужність | 2800 Вт |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Складна ручка | Ні |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Антивібраційна система | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.8 кг |
| Довжина | 1700 мм |
| Ширина | 300 мм |
- Ціна: 4 500 ₴
- Спосіб упаковки: Картонне паковання







