ОПИС:
Бензинова мотопомпа Forte FP20C потужний і продуктивний інструмент у роботі, який обладнаний чотиритактним двигуном потужністю 4 кВт. За такої великої потужності помпа має повітряне охолодження двигуна, що сприяє кращій його роботі, а також продовжує моторесурс. Загалом помпа Forte FP20C призначається для перекачування води в промислових і технічно цілях. Двигун запускається плавно, все завдяки стартеру з полегшеним запуском, це робить інструмент комфортнішим у роботі. Має також бензобак обсягом 3,3 літра, це дасть змогу працювати довго без дозаправляння.
Мотопомпа Forte FP20C має міцну конструкцію, з металевих труб діаметром 2,5 мм. Це додасть інструменту посилення, стійкості, а також знизить рівень шуму та вібрації. Також помпа для води Forte FP20C має металеві конектори, які покращують продуктивність і працездатність інструмента. Вихідний патрубок становить 50 мм, це дасть змогу забезпечити гарну продуктивність помпи, яка становить 600 літрів на хвилину. Чудовий помічник як удома, так і на виробництві, який впорається з поставленими завданнями на добре.
ОСОБЕННОСТИ:
- висока продуктивність
— потужний двигун
- максимальний напір 26 метрів
- металевий каркас
- легкий запуск
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Живлення — бензиновий
Потужність — 4 кВт (163 куб. см)
Продуктивність — 600 л/хв
Вага — 24 кг
Гарантія — 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вага | 24 кг |
| Максимальна пропускна здатність | 36 куб.м/год |
| Мінімальна пропускна здатність | 1 куб.м/год |
| Максимальний напір | 26 м |
| Діаметр перекачуваних частинок | 6 мм |
| Глибина всмоктування | 8 м |
| Максимальна кінематична в'язкість робочої рідини | 80 кв. мм/с |
| Мінімальна кінематична в'язкість робочої рідини | 10 кв. мм/с |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Мінімальна температура робочої рідини | 5 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Коефіцієнт корисної дії | 85 % |
| Перекачувані середи | Вода з домішками, Чиста вода, Технічна вода |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 520 мм |
| Довжина | 380 мм |
| Висота | 405 мм |
| Діаметр приєднувального патрубка | 1/2" |
| Характеристики приводу | |
| Об'єм паливного бака | 3.3 л |
| Час автономної роботи | 10 годин |
| Витрата палива | 0.7 л/год |
| Об'єм двигуна | 163 куб. см |
| Тип палива | Бензин |
| Марка двигуна | Forte |
| Потужність двигуна | 4 кВт |
| Масляний датчик | Так |
| Ємність системи змащування | 0.9 л |
- Ціна: 6 300 ₴









