ОПИС:
Зварювальна маска FORTE MC-9000 професійна маска в використанні від торгової марки зварювального обладнання "Форте". Має розмір оглядового вікна, тобто світлового фільтра 100 на 53 мм. Цього буде досить, щоб працювати з інструментом комфортно. Має найвищу затримку на 0,033 секунди, це дає змогу масці FORTE MC-9000 ефективно працює з усіма різними типами та видами зварювання.
Хамелеон FORTE MC-9000 досить надійний інструмент у роботі й навіть завдяки матеріалу, виготовленому корпусом маски. Вона складається з нейлону, це дає змогу без проблем працювати безпосередньо поблизу зварювального шва й бути досить захищеним під час роботи від окалін. Діапазон затемнення в масці для зварювальних робіт FORTE MC-9000 становить від 9 до 13 DIN, а також від 5 до 8. Це надійний помічник у разі великих обсягів роботи, а також під час роботи з інфрачервоними або лазерними променями.
ОСОБЕННОСТИ:
- простота у використанні
- сонячна батарея + пальчикова батарея
— професійний інструмент у роботі
- час спрацьовування 1/33000
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Живлення — сонячна батарея
Час спрацьовування — 1/33000 с
Ступінь затемнення — 9-13 DIN
Вага — 0,45 кг
Гарантія — 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Країна виробник | Китай |
| Вид зварювальної маски | Маска хамелеон |
| Захист від випромінювання | Інфрачервоного |
| Світлий стан, DIN | 4 |
| Максимальна ступінь затемнення, DIN | 13 |
| Мінімальна ступінь затемнення, DIN | 9 |
| Час спрацьовування | 0.033 мс |
| Час повернення в світле положення | 0.03 мс |
| Можливість роботи з респіратором | Так |
| Регулювання щільності затемнення | Так |
| Регулювання затримки зняття затемнення | Так |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | -15 град. |
| Максимальна температура зберігання | 40 град. |
| Мінімальна температура зберігання | -15 град. |
| Живлення маски | Фотоелемент, Акумулятор |
| Вага | 0.46 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Висота | 8.2 мм |
| Оглядове вікно | |
| Довжина оглядового вікна | 110 мм |
| Ширина оглядового вікна | 53 мм |
| Розміри світлофільтру | |
| Довжина світлофільтру | 110 мм |
| Ширина світлофільтру | 90 мм |
| Висота світлофільтру | 8.2 мм |
- Ціна: 2 499 ₴





