ОПИС:
Зварювальна маска FORTE MC-3000 досить потужний і надійний інструмент у роботі. Добре справляється з поставленими завданнями під час зварювальних робіт, різними типами зварювання від TIG і MMA до TIG і ARC. Відмітною рисою цієї моделі полягає в тому, що світловий фільтр не кріпиться на маску, у розміщений на викидній підставці. За допомогою неї маска FORTE MC-3000 може використовуватися і для робіт зварювальних, разом із болгаркою або дрилем. Є регулювання ступеня затемнення від 9 до 13 DIN. Розмір картриджа, тобто робочого скла 110 на 90.
Хамелеон FORTE MC-3000 працює від сонячної батареї, тому не вимагає заряджання та працює без проблем у будь-яку пору доби. Затемнення спрацьовує через 20000 с. А корпус маски FORTE MC-3000 виготовлений із поліпропілену, тому працювати стало з інструментом надійно та можна без не боятися зварювальних окалінів і шлакоутворення.
ОСОБЕННОСТИ:
- простота у використанні
- сонячна батарея
- час спрацьовування 1/20000
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Живлення — сонячна батарея
Час спрацьовування - 20000 с
Ступінь затемнення — 9-13 DIN
Вага — 0,45 кг
Гарантія — 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Мінімальна робоча температура | -15 град. |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Країна виробник | Китай |
| Мінімальна ступінь затемнення, DIN | 9 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Можливість роботи з респіратором | Так |
| Максимальна ступінь затемнення, DIN | 13 |
| Максимальна температура зберігання | 40 град. |
| Захист від випромінювання | Інфрачервоного |
| Мінімальна температура зберігання | -15 град. |
| Регулювання щільності затемнення | Так |
| Світлий стан, DIN | 9 |
| Час спрацьовування | 0.0005 мс |
| Час повернення в світле положення | 0.1 мс |
| Вид зварювальної маски | Маска хамелеон |
| Живлення маски | Фотоелемент |
| Вага | 0.45 кг |
| Регулювання затримки зняття затемнення | Так |
| Виробник | Forte |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 8.2 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Оглядове вікно | |
| Довжина оглядового вікна | 93 мм |
| Ширина оглядового вікна | 42 мм |
| Розміри світлофільтру | |
| Довжина світлофільтру | 110 мм |
| Ширина світлофільтру | 90 мм |
| Висота світлофільтру | 8.2 мм |
- Ціна: 1 072 ₴
- Спосіб упаковки: Картонна коробка






