ОПИС:
Зварювальна маска FORTE MC-1000 чудовий хамелеон він виробника зварювального обладнання Форте. Найпростіша у своєму класі, має рік гарантії, два запасні скла в комплекті та гарний світловий фільтр, який працює безпосередньо від сонячної батареї. Матеріал маски FORTE MC-1000 складається з поліпропілену, тому зварювальні окалини інструменту не страшні.
Хамелеон FORTE MC-1000 має зручну фіксацію на голові, але не має ступеня регулювань зварювального затемнення. Розмір видимого скла в інструменті 110*90, а його товщина 8 мм. Під час роботи Ви зможете тільки регулювати діапазон затемнення, який становить 9-13 дин. Маска FORTE MC-1000 для зварювальних робіт досить легка і тому нею зручно працювати навіть тривалий час.
ОСОБЕННОСТИ:
- простота у використанні
- сонячна батарея
- час спрацьовування 1/20000
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Живлення — сонячна батарея
Час спрацьовування - 20000 с
Ступінь затемнення — 9-13 DIN
Вага — 0,45 кг
Гарантія — 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Мінімальна робоча температура | -5 град. |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Країна виробник | Китай |
| Мінімальна ступінь затемнення, DIN | 9 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Можливість роботи з респіратором | Так |
| Максимальна ступінь затемнення, DIN | 13 |
| Максимальна температура зберігання | 40 град. |
| Захист від випромінювання | Інфрачервоного |
| Мінімальна температура зберігання | -5 град. |
| Регулювання щільності затемнення | Так |
| Світлий стан, DIN | 9 |
| Час спрацьовування | 5e-05 мс |
| Час повернення в світле положення | 3 мс |
| Вид зварювальної маски | Маска хамелеон |
| Живлення маски | Фотоелемент |
| Вага | 0.45 кг |
| Регулювання затримки зняття затемнення | Ні |
| Виробник | Forte |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 8.2 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Оглядове вікно | |
| Довжина оглядового вікна | 93 мм |
| Ширина оглядового вікна | 42 мм |
| Розміри світлофільтру | |
| Довжина світлофільтру | 110 мм |
| Ширина світлофільтру | 90 мм |
| Висота світлофільтру | 8.2 мм |
- Ціна: 815 ₴
- Спосіб упаковки: Картонна коробка






