Опис:
Дриль Vitals-Master Um1045HL — це висококваліфікований і міцний інструмент, який спеціалізований для трудово-подібної та чималої труднощі, те, що й зробило її вкрай потрібною та відомою. Така електродриль просто бездоганна для діяльності в житловому стані, у такий спосіб, як кохана вкрай компактна та мобільна, а внаслідок власної великої продуктивності та якості, кохана абсолютно придатна та для трудових робіт у виготовленні або будівництві. Дриль придатна для діяльності як у ручках раніше досвідчених фахівців, так і в ручках початківців, які, зокрема й ніяк не мали навички діяльності з таким приладом. Всі без винятку внаслідок нескладності в роботі та цьому те, що кохана зовсім ніяк не потребує технологічного сервісу. Внаслідок власної компактності та ваги в 1,1 кілограм, мережевий дриль Vitals Master Um1045HL вельми мобільна та зовсім ніяк не породжує незручностей у проєкті збереження. Спеціалізована для проробляння отворів різного діаметра в використаних матеріалах із різними ознаками густоти, наприклад, бревне або сплаві. З цією проблемою кохана справляється з просто неймовірною правильністю й легкістю. Наявність підтримки цієї модифікації Вам можете здійснювати дірки гранично вірні й охайні діаметр аж до 10 міліметрів у сплаві та аж до 25 міліметрів у брешні.
Дриль електричний Vitals-Master Um1045HL крім свердління, ця електродриль може здійснювати й інші різновиди трудов, все без винятку перебуває залежно від певної в ній оснастки. Самостійно адже обладнання може стрімко застати в різну для вас необхідну, унаслідок швидкозатискного патрона 10 міліметрів, якою міцно зміцнить буравчик і ніяк не дасть можливості йому провертитися або вилетіти. Дриль має лаконічний проєкт і гарну рівновагу. Непогана рівновага приладу дає можливість трудового періоду без втоми та дискомфорту. Данному, крім того, сприяє комфортна ручка, внаслідок якової дриль безударний Vitals Master Um1045HL бездоганно міститься в ручці. Дриль демонструє чималу стійкість унаслідок гарного мотора з потужністю 450 Вт і вірогідного редуктора. Хоча й немає поставлення регульованого регулювання витків, у цій модифікації враховано електричне регулювання, що функціонує відповідно до принципу різного рівня натискання клавіші запуску. Реверсування спрощує експлуатацію. Подвійна запобіжна ізольована ґрунтовно захищає Ваший механізм із перенапруг і стрибків електро енергії та дає можливість утримувати механізм, зокрема й у ці розетки, які ніяк не мають заземлення. Для оптимізації діяльність Вам, крім того, зможете отримати в нас комплект зличив, який дасть можливість здійснювати діяльність у рази краще та стрімкіше.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 0 мм |
| Ширина | 0 мм |
| Вага | 1.1 кг |
| Довжина | 0 мм |
| Основні | |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Латвія |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна кількість обертів | 2800 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Режим інструменту | безударний |
| Виробник | Vitals |
| Живлення | Мережа 220В |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Комплектація | |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 10 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 20 мм |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Реверс | Так |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 450 Вт |
- Ціна: 1 309 ₴






