Опис:
Мотобур Vitals BUM 52n передбачає собі моторизований автоматичний прилад для буріння отворів різного діаметра та глибини в ґрунті біля приземлення дерев, монтаж стовпів, опор огорожань, що спрямовує труб наявність будівель парканів. За власною системою продукт належить до звичайних традиційних механізмів. Оберт мінерал (судно) здійснюється за допомогою редукційного передавання міцним одноциліндровим пушпульним мотором внутрішнього згоряння з легким охолодженням. Економний мотор землебур Vitals BUM 52n розміром 52,0 см і потужністю 2,5 к.с. функціонує в консистенції палива Вино-92 з олією для пушпульних моторів у співвідношенні 25:1. Її готують безпосередньо перед використанням і затоплюють у резервуар 1,25 л. Внутрішня частка циліндра хромована, те, що в ряд один раз підвищує період роботи однопоршневої категорії — головної рухомої ділянки продукту.
Бензобур Vitals BUM 52n запускається мотор прирученим самоповоротним стартером. Вираження мотора регулюються важелем клапанної заслінки (ручка газу), що міститься в ручці оператора. З'єднання механічне. Мотобур Vitals BUM 52n забезпечений результативною захисною концепцією, що в разі заклинювання судно в ґрунті миттєво перериває взаємозв'язок серед мотором і шнеком. Комфортна ергономічна ручка оператора дає можливість трудитися разом. Крутний період із мотора в забурник переходить за допомогою редукційного передавання (здоблива кількість 30:1). Ця форма шнеком ніяк не укомплектована. Маса мотобура 10 кілограмів. Найбільший калібр судно для цієї модифікації — 250 міліметрів. Активне під'єднання й безключове закріплення судно у валу редуктора. Простота прибора бензиновий бур Vitals BUM 52n виконують його міцним і абсолютно невимогливим у сервісі асистентом.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
| Потужність двигуна | 25 к. с. |
| Споживана потужність | 1900 Вт |
| Ємність паливного бака | 125 мл |
| Коефіцієнт зниження | 30:1 |
| Рівень шуму | 114 дБ |
| Максимальна кількість обертів | 9500 об/хв |
| Максимальний діаметр бура | 250 мм |
| Вага | 10 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Праймер | Так |
| Легкий запуск | Так |
- Ціна: 6 999 ₴
- Спосіб упаковки: Картонне паковання







