-27%влевовправо
Акумуляторний обприскувач Grunhelm GHS-8 Li-ion
- Готово до відправки
- Код: 131188
1 300 ₴
955 ₴
+380 (97) 744-40-03
Киевстар (Viber)
- +380 (99) 044-40-03Vodafone
- +380 (93) 744-40-03lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторний обприскувач Grunhelm GHS-8 полегшує експлуатацію за рахунок електронасоса, що працює від вбудованої акумуляторної батареї напругою 3,7V/2Ah. Довговічний герметичний кислотний акумулятор не вимагає обслуговування та заряджається від автоматичного зарядного пристрою, що входить до комплекту виробу.
Акумулятор Li-ion
Особливості:
Автоматичний насос
Діафрагмовий гідронасос
Телескопічна розпилювальна трубка з нержавіючої сталі
Невеликі габарити
Ергономічний дизайн
USB
Характеристики
Ємність акумулятора 2 Аг
Акумулятор 3.7 В
Вага 2.1 кг
Габарити 267х190х475 мм
Гарантія 2 роки
Довжина розпилювальної трубки 460-710 мм
Країна походження Китай
Наявність помпи Так
Об'єм бака 8 л
Тип обприскувача Акумуляторний
Тиск 2-5 бар
Час роботи 4 год.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Тип обприскувача | Акумуляторний (електричний) |
| Спосіб транспортування обприскувача | Плечовий (на плечі) |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Об'єм бака | 8 л |
| Довжина розпилювальної трубки | 71 см |
| Загальна вага | 2.1 кг |
| Регулювання струменя розпилення | Так |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Додаткові характеристики акумуляторного обприскувача | |
| Напруга | 3.7 В |
| Тривалість автономної роботи | 4 годин |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
- Ціна: 955 ₴









