Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Загальні характеристики
| Вид холодильника |
|
Окремостоячий |
|
| Загальний корисний об'єм холодильника |
|
45 л |
|
| Корисний об'єм холодильної камери |
|
38 л |
|
| Корисний об'єм морозильної камери |
|
7 л |
|
| Клас енергоспоживання |
|
А+ |
|
| Система охолодження холодильної камери |
|
Статична |
|
| Система охолодження морозильної камери |
|
Статична |
|
Особливості
| Тип компресора |
|
Звичайний |
|
| Кількість компресорів |
|
1 |
|
| Захист від стрибків напруги |
|
Ні |
|
| Тип управління |
|
Механічне |
|
| Тип ручок |
|
Приховані |
|
| Розташування ручок |
|
Горизонтальне |
|
| Перенавішування дверей |
|
Так |
|
Холодильне відділення
| Матеріал полиць |
|
Металеві решітки |
|
Технічні характеристики
| Ширина |
|
47,2 см |
|
| Висота |
|
49,2 см |
|
| Глибина |
|
45 см |
|
| Вага |
|
14,3 кг |
|
| Вага в упаковці, кг |
|
15,8 кг |
|
| Рівень шуму, дБ |
|
42 дБ |
|
| Кліматичний клас |
|
N-ST-T |
|
| Автономне збереження холоду |
|
До 15 годин |
|
| Колір виробника |
|
Білий |
|
| Енергоспоживання, (кВт/рік) |
|
150 кВт/рік |
|
| Комплектація |
|
ХолодильникІнструкціяГарантійний талон |
|
| Країна виробництва |
|
Китай |
|
| Гарантійний термін |
|
3 роки |
|
| Бренд |
|
Grunhelm |
|
| Виробник | GRUNHELM |
| Розташування морозильної камери | Бічне (Side-by-Side) |
| Кількість камер | 1 |
| Загальний об`єм | 45 л |
| Об'єм морозильної камери | 7 л |
| Тип управління | Механічне |
| Кількість компресорів | 1 |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Розморожування холодильної камери | статичне |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | ручне |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
|
| Дисплей | Ні |
| Кількість дверей | 1 |
| Рівень шуму | 42 дБ |
|
| Висота | 49.2 мм |
| Ширина | 47.2 мм |
| Глибина | 45 мм |
| Вага | 14.3 кг |