-10%влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ОПИС:
Не призначений для використання з навісним обладнанням
| Модель двигуна: | E212 |
| Вид двигуна: | бензиновий |
| Тип двигуна: | 4-тактний, OHV |
| Потужність двигуна (к.с.): | 7,5 |
| Робочий об'єм двигуна (см3): | 212 |
| Тип охолодження: | Повітряне |
| Об'єм паливного бака (л): | 3,6 |
| Рекомендоване паливо: | АІ 92-95 |
| Повітряний фільтр: | масляна ванна |
| Обсяг масла в картері (л): | 0,6 |
| Тип масла в картері: | SAE 10W30 |
| Кількість передач (вперед/назад): | 2/1 |
| Редуктор: | ланцюговий |
| Ширина обробки (мм): | 500-900 |
| Макс. глибина обробки (мм): | 150-300 |
| Комплектація: | 6 фрез по 4ножі |
| Вага (кг): | брутто 71кг/нетто 57кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Iron Angel |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Культиватор |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Мінімальна ширина обробки | 50 см |
| Максимальна ширина обробки | 90 см |
| Максимальна глибина обробки | 30 см |
| Кількість передач | 2 вперед/1 назад |
| Система запуску | Механічний стартер |
| В комплекте оборудования | Фрези |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Потужність двигуна | 7.5 к. с. |
| Об'єм двигуна | 212 куб. см |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Об'єм паливного бака | 3.6 л |
| Об'єм масляного бака | 0.6 л |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 57 кг |
- Ціна: 16 199 ₴







