-24%Турбонасадка для акумуляторного обприскувача "Туман"
- Готово до відправки
1 000 ₴
755 ₴
- +380 (99) 044-40-03Vodafone
- +380 (93) 744-40-03lifecell
Характеристики на Насадка електрична для обприскувача акумуляторного Vitals Spr 2612k
| Напруга акумуляторної батареї, В | 12 |
| Робочий тиск, мПа | 0,25-0,45 |
| Габарити упаковки, мм | 600х140х230 |
| Вага нетто/брутто, кг | 1,5/1,6 |
| Єфективна дистанція, м | 3-4 |
ОПИС:
Турбонасадка для акумуляторного обприскувача для акумуляторних обприскувачів сформована навмисно з мішенню збільшення продуктивності обприскувачів також поліпшення результатів робота. З її допомогою спостерігається збільшення швидкості обприскування в 3 рази. Насадка використовується з мішенню нанесення рідких засобів захисту рослин також хімікатів із мішенню боротьби зі шкідниками.
Насадка для акумуляторного обприскувача внаслідок такої родини насадки розпилювач допустиме, крім цього, використовувати з мішенню обприскування дерев. Прилад забезпечується невагомою турбіною з двигуном напругою 12 V, кнопкою годування також зручним перехідником із мішенню під'єднання насадки. Крім цього, до комплекту входять рукавички для роботи. Відстань розпилення води від 5 до 6 метрів. Максимальний об'єм у виході вважається 1,6 л/хв.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Китай |
| Тип обприскувача | Акумуляторний (електричний) |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Дальність/радіус обприскування | 4 м |
| Продуктивність | 1.6 літр/хв |
| Довжина розпилювальної трубки | 60 см |
| Загальна вага | 1.5 кг |
| Регулювання струменя розпилення | Так |
| Колір | Червоний |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Додаткові характеристики акумуляторного обприскувача | |
| Напруга | 12 В |
- Ціна: 755 ₴










