Опис:
Зварювальна маска X-Treme WH-3600 необхідний модуль, який покликаний захистити ваші очі, шию та голову від травмування й опіків під час зварювання. Можна сміливо сказати, що ця модель є найчутливішою та продуктивною серед лінійки Екстрим. Вона, як і попередні, працює за принципом рідкокристалічної поляризаційної плівки, завдяки якій масці вдається своєчасно затемнюватися. Найчастіше її застосовують під час зварювання типу: MIG-MAG/MMA. Як і в попередніх модулях, цей має такий же захист від УК- та ІФ-променів у 16 DIN. В маска для зварювання X-Treme WH-3600 вбудовані два індикатори, завдяки яким запускається фільтр у разі появи зварювальної дуги.
Зварювальна маска хамелеон X-Treme WH-3600 такому пристрою не страшні ні спека, ні холод, він однаково добре працює як за +55 °C, так і за -5 °C. Водночас ви можете самостійно виставити потрібні параметри чутливості та затемнення. Як і попередні моделі, ця здатна працювати як від стандартного акумулятора, так і від сонячного елемента. Підводячи підсумок, можна сміливо сказати, що якщо ви шукаєте якісний та продуктивний засіб захисту — придивіться до цієї моделі, маска зварника X-Treme WH-3600 здатна полегшити вам зварювальний процес, зберігши водночас зір. Затримка відповіді мінімальна: під час освітлення — 0,1-1 с; у разі затемнення — 1/15000 с.
Особливості:
- надійний захист очей;
- защита лица и шеи от брызг;
- термостійкий матеріал корпусу маски;
- набір необхідних регулювань;
- підходить для всіх типів зварювання;
- автоматичне увімкнення;
- комбіноване харчування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | X-Treme |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вага | 0.46 кг |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Захист від випромінювання | Інфрачервоного, Ультрафіолетового |
| Час повернення в світле положення | 1 мс |
| Вид зварювальної маски | Маска хамелеон |
| Регулювання затримки зняття затемнення | Так |
| Регулювання щільності затемнення | Так |
| Мінімальна ступінь затемнення, DIN | 9 |
| Максимальна ступінь затемнення, DIN | 13 |
| Живлення маски | Фотоелемент, Акумулятор |
| Оглядове вікно | |
| Ширина оглядового вікна | 90 мм |
| Довжина оглядового вікна | 43 мм |
| Розміри світлофільтру | |
| Ширина світлофільтру | 110 мм |
| Довжина світлофільтру | 90 мм |
| Висота світлофільтру | 9 мм |
- Ціна: 858 ₴
- Спосіб упаковки: Картонне паковання






