Опис:
Тепловентилятор керамічний Grunhelm PTC-905A буде прекрасним висновком для підігрівання будівлі також кабінету. Відповідна виготовлювачем зона будівлі є 15 квадратних метрів. З метою його виробництва були використані використані матеріали найвищої якості, що забезпечують гранично продуктивне підігрівання будівлі також надійність системи. Міць прилади є 1500 Вт, якісної досить для стрімкого, також результативного підігрівання. Нагрівач тепловентилятор Grunhelm PTC-905A зроблений у вузькому корпусі з ергономічним дизайном, унаслідок якого ніяк не захоплює велику кількість безперешкодного місця в кімнатці або кабінеті. Форма функціонує спокійно, з цієї причини ніяк не відверне вам із виконання щоденних питань, також ніяк не завадить розвагам. Улюблена застосовує керамічний нагрівальний компонент також вентилятор для виведення тепла вогне.
Керамічний тепловентилятор GRUNHELM PTC-905A вирізняється чималою стійкістю до перепадів зусилля також економним енергоспоживанням, те, що зможе допомогти зберегти ваші фінанси ресурси. Внаслідок інтегрованої охорони, прилад автоматом вимикається у разі перекидання. Крім того, в ньому враховано охорону з перегрівання, що дасть змогу усунути появу пожежонебезпечних ситуацій. У теплу пору року вам зумієте користуватися лад холодного обдування. У вашому директиві 2 заходи обігріву в різній силі, те, що дуже комфортно наявність щоденного застосування. З метою підбору необхідної температури просто оберніть стабілізатор, що міститься в корпусі тепловентилятор керамічний Грунхельм PTC-905A. Світлова індикація діяльність тепловентилятора дасть можливість для вас постійно розуміти про це, те, що пристрій введений.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Потужність обігріву | 1500 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 15 кв.м |
| Тип нагрівального елементу | Керамічний |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Тип управління | Механічне |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Терморегулятор | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Вентиляція без нагріву | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.6 кг |
- Ціна: 1 100 ₴
- Спосіб упаковки: Картонне паковання







