Опис:
Тепловентилятор керамічний Grunhelm PTC-905 сформує зручну жар будівлі або в кабінеті у прохолодний період. З метою його виробництва були використані використані матеріали найвищої якості, які гарантують надійність також гарну теплопровідність. Форма стабільно міститься в підлозі внаслідок ґрунтовно обдуреного дизайну. Внаслідок незначних розмірів (21 х 16 х 28 см) також тягнеться загалом 1.6 кілограма прилад характеризується прекрасною портативністю також ніяк не захоплює велику кількість безперешкодного місця в кімнатці. Його продуктивності досить для цього для того, щоб результативно обігрівати будівлі, зона якісних ніяк не перевищує 15 квадратних метрів. Керамічний тепловентилятор Grunhelm PTC-905 застосовує керамічний обігрівальний компонент також вентилятор для виведення тепла.
Тепловентилятор Grunhelm PTC-905 її міць є 1500 Вт. Керування GRUNHELM PTC-905 виконується наявність підтримки автоматичного регулятора — просто оберніть тумблер для підбору раціонального порядку температури. Внаслідок певного термостата прилад захищений із перегрівання також несправності. Во случае падения форма тепловентилятор керамічний Грунхельм PTC-905 автоматом вимикається внаслідок попередньо встановленої функції. Наявність прагнення можна користуватися ладом прохолодного обдування, що стане своєчасним у теплу пору року. Для Вас доступні 2 режими нагрівання — 750 Вт також 1500 Вт. Це дасть можливість сформувати відповідні вимоги в приміщенні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Потужність обігріву | 1500 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 17 кв.м |
| Тип нагрівального елементу | Керамічний |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Ступінчастий |
| Вентиляція без нагріву | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.6 кг |
- Ціна: 1 000 ₴







