Обприскувач акумуляторний Техас TA-SG8L Li-Ion 8 л – дозволяє обробляти захисними розчинами, листяними добривами рослини, а також виконувати розпилення гербіцидів, фунгіцидів тощо.
Особливості акумуляторного обприскувача Техас TA-SG8L Li-Ion 8 л:
• Модель має великий пластиковий бак для розчинів ємністю 8 л.
• Пластик, з якого виготовлений обприскувач, стійкий до дії хімікатів, ультрафіолетового випромінювання.
• Розпорошення розчинів здійснюється завдяки вбудованому пневматичному механізму. Живлення пневмонасос отримує від літій-іонного акумулятора.
• Інтенсивність розпилення можна регулювати.
• Модель оснащена широкими ременями на плечі, завдяки яким обприскувач можна легко переміщати, а його маса буде перенесена на плечі оператора.
• Вага – 1,5 кг.
• Країна-виробник: Китай.
• Країна бренду: Україна
• Термін використання – не обмежений.
• Гарантія від виробника: 24 місяці.
Комплектація:
- Резервуар для води;
- Пневмонасос;
- Штанга, шланг, форсунки;
- Акумулятор 2 Аг Li-Ion;
- Зарядний пристрій 1А;
- Наплечні ремені.
Характеристики:
- Країна реєстрації бренду: Україна
- Країна-виробник товару : Китай
- Тип кріплення : Плечові ремені
- Тип : Акумуляторний
- Робочий тиск, бар : 2,8-3,5 Бар
- Вага, кг: 1,5 кг
- Обсяг бака, л : 8
- Довжина штанги 35-55см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ТехАС |
| Країна виробник | Китай |
| Тип обприскувача | Акумуляторний (електричний) |
| Спосіб транспортування обприскувача | Ранцевий (за спиною) |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Дальність/радіус обприскування | 3 м |
| Об'єм бака | 8 л |
| Продуктивність | 2 літр/хв |
| Довжина розпилювальної трубки | 55 см |
| Загальна вага | 1.5 кг |
| Регулювання струменя розпилення | Так |
| Колір | Помаранчевий |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Додаткові характеристики акумуляторного обприскувача | |
| Напруга | 12 В |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
- Ціна: 1 900 ₴







