Опис:
Очисник повітря Grunhelm GAP 202 — це необхідний пристрій, з огляду на ситуацію, що склалася. Таке пристосування зможе не тільки прибрати з повітря пил, але й позбавить його алергенів або бактерій і мікробів. Добре, що сучасні технології не стоять на місці, девайс має компактні розміри, стильний зовнішній вигляд і дуже портативний. За потреби ви можете брати його із собою в подорож і бути впевненими, що повітря не стане проблемою, якщо у вашій родині є алергіки. Вам він знадобиться, якщо в будинку живуть тварини, адже він здатний очистити повітря навіть від шерсті.
Очисник повітря Грунхельм GAP 202 ватівність девайса становить 45 Вт, водночас він має 4 швидкості роботи, ви можете настроїти апарат залежно від потреб. Порівнюючи з іншими апаратами, GAP 202 малошумний (30-55 дБ). Його потужностей вистачає для очищення кімнати площею 16 квадратів. Крім малошумності, девайс має не тільки НЕРА-фільтр, але ще й вугільний, що робить його ще продуктивнішим і ефективнішим. Також він має вбудовану УФ-лампою. Ви можете настроїти час його роботи та використовувати його як нічник, за потреби. Гарантія на пристрій становить 12 місяців, що говорить сама про якість складників самого очисника.
Особливості:
- багатошаровий фільтр;
- 4 швидкісні режими;
- вбудований нічник;
- низький рівень шуму;
- мала вага та компактні розміри.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Споживана потужність | 45 Вт |
| Рекомендований об'єм приміщення | 16 куб. м |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Фільтр | HEPA-фільтр, Попередній фільтр, Вугільний фільтр |
| Тип | Очисник |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики приладу | |
| Рівень шуму | 55 дБ |
| Нічний режим роботи | Так |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| УФ-лампа | Так |
| Параметри форми і розміщення приладу | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габаритні розміри приладу | |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Глибина | 330 мм |
| Вага | 1.6 кг |
- Ціна: 2 000 ₴
- Спосіб упаковки: Картонне паковання






