Опис:
Мотокоса Grunhelm GR-4300S у весняно-літній сезон придбання коси прийде якнайкраще. з нею ви зможете не тільки привести ділянку до ладу, але отримати своєрідну розрядку під час зрізання трави. З косою від ТМ Грунхельм, ви зможете упорядкувати не тільки газон, а й траву яка хаотично росте поряд з вашим будинком. Ваттність такої коси дорівнює 3600 Вт, такий показник допомагає розігнати двигун до 7000 об/хв. Бензотриммер Grunhelm GR-4300 бак для палива об'ємністю в 1,2 літра, а також оснащений циліндром об'єм якого дорівнює 43 см³. Має цілісний вал, розмір якого дорівнює 28 мм. Процес включення ручний, що зручно, тому що він починають роботу, коли вам це необхідно. Весь процес косовиці здійснюється за рахунок ножа і волосіні.
Тример бензиновий Grunhelm GR-4300S одна з особливостей даної моделі в тому, що він має редуктор, який працює на двох підшипниках і його легко розібрати і замінити при необхідності. Говорячи про безпеку, Grunhelm GR-4300 має вбудовану систему охолодження, яка захистить девайс від перегріву та продовжує період експлуатації. Є додатковий захист паливного танка та вдосконалений повітряний фільтр. Мотокоса Грунхельм GR-4300 має легку вагу та яскравий дизайн. Ручки зроблені з приємної на дотик гуми, яка виконує функції амортизатора, і забирає всю вібрацію на себе, тим самим не даючи вашим рукам втомлюватись. Приємним доповненням буде і те, що даний девайс не робить багато шуму, отже шум від роботи не буде так дратувати і не спричинить головний біль.
Особливості:
Легкий старт
Вал 28мм
Захист паливного бака
Розбірний редуктор на двох підшипниках
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мотокоса |
| Стан | Новий |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Потужність двигуна | 5 к. с. |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Ширина скошування ножа | 240 мм |
| Ширина скошування ліски | 440 мм |
| Максимальна ширина скошування | 440 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Максимальна кількість обертів | 8000 об/хв |
| Кількість обертів холостого ходу | 3600 об/хв |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 43 куб. см |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Об'єм паливного бака | 1.2 л |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Споживана потужність | 3600 Вт |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Складна ручка | Ні |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Антивібраційна система | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 15000 |
| Ширина | 3000 |
- Ціна: 3 800 ₴







